Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
GRUPA AKROPOL INWESTYCJE
Twoje Miejsce, Twoja przyszłość
Jaki właściwie powinien być Dom Marzeń? Odpowiedzi jest tyle ile osób, które poszukają swojego własnego M... Akropol Inwestycje jako Grupa powstała po to, aby kompleksowo zaspokajać potrzeby i oczekiwania Klientów. Jako profesjonaliści działający wiele lat na rynku deweloperskim, doskonale wiemy, gdzie nasi Klienci będą czuli się komfortowo. Wskażemy, która z przygotowanych przez nas inwestycji to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej Rodziny! 

Dlaczego Akropol Inwestycje?
Pierwszym skojarzeniem ze słowem Dom jest Rodzina. Niezależnie jaka jest, mała czy duża, w niej tkwi siła. Stąd zrodził się pomysł na Akropol Inwestycje – połączyliśmy siły, by spełnić oczekiwania Klientów i rozszerzyć wachlarz oferowanych przez Grupę inwestycji. Akropol Inwestycje to synergia kilkunastu spółek skupionych w Grupie, aby budować więcej. Aby każda rodzina miała swoje wymarzone miejsce do mieszkania. Aby realizować inwestycje jeszcze szybciej, by zminimalizować czas oczekiwania na własny kąt. Działać efektywniej i taniej. Więcej inwestycji prowadzonych równocześnie to negocjowanie lepszych cen surowców i usług z podwykonawcami, to również ciągłe i dynamiczne poszukiwanie najlepszych rozwiązań. Akropol Inwestycje to także elastyczność rozwiązań, bo każdy oczekuje, by jego dom był wyjątkowy.

Dla kogo skierowana jest oferta Akropol Inwestycje?
Dla Ciebie i Twojej Rodziny. Jesteśmy otwarci na każdego Klienta. Grupa Akropol Inwestycje jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Gdzie inwestuje Akropol Inwestycje?
W inwestycjach zlokalizowanych w okolicach Poznania (Luboń, Wiry, Komorniki, Biedrusko, Swarzędz, Zakrzewo, Nowy Tomyśl) i Szczecina (Mierzyn/Skarbimierzyce). Grupa w najbliższym czasie zrealizuje ponad 1000 mieszkań i domów.

Misja Akropol Inwestycje?
Dzięki połączeniu się w Grupę Inwestycyjną Akropol powstała nowa jakość na rynku deweloperskim. W realizowanych przez Grupę Akropol Inwestycje projektach, inwestor szczególnie skupia się na czynnikach kształtujących wybór przyszłego, idealnego domu czy mieszkania - tworząc projekty odpowiadające potrzebom mieszkańców regionów Wielkopolski i Zachodniopomorskiego.

Aktualności
  • Zapraszamy na Wielkopolskie Targi Domów i Mieszkań 9-10 września Międzynarodowe Targi w Poznaniu   Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa na Targi Domów i Mieszkań- wydarzenie, które stworzono z myślą o poszukujących swojego nowego domu. Targi odbywają się dwa...
  • Nasze stoisko na Targach Domów i Mieszkań, które odbyły się na terenie MTP 25-26 lutego, po raz kolejny cieszyło się bardzo dużym powodzeniem wśród odwiedzających. Mieliśmy wówczas okazję zaprezentować nasze najnowsze inwestycje. Goście targowi docenili zarówno ofe...
  • Unii Lubelskiej 12  to  budynek  wielorodzinny położony w ramach istniejącego osiedla mieszkaniowego Enklawa położonego wzdłuż ulicy Unii Lubelskiej w Poznaniu. Na terenie osiedla znajduje się pełna infrastruktura usługowa począwszy od sklepów a skończywszy na ...
Partnerzy
  • www.C7.pl
  • CADESIGN
  • casusBTL
  • Infra
  • POZBUD
Jesteśmy uczestnikami programu
  • Akropol-Inwestycje Rzetelna Firma
X

Podaj swój numer

Imię i nazwisko
Telefon
Inwestycja